Агрономічний сервіс
Компанія Євросем піклується,
щоб клієнти та партнери
отримали прибутковий результат
Дізнатися більше
Контроль якості
Власна насіннєва лабораторія
перевіряє генетичну чистоту
і посівну придатність насіння.
Дізнатися більше
Надійне партнерство
Дізнатися більше
ЄВРОСЕМ
Експерт в боротьбі
з Вовчком соняшниковим.
Спільна програма з НС Семе.
Дізнатися більше

Євросем – науково-виробнича компанія, виготовляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи та нішевих культур. Власні науково-польові дослідження дозволяють випробувати і вибрати кращі гібриди, а також протестувати найбільш ефективні технології вирощування різних культур. Високоякісне насіння має сильну генетику, преміальну доробку і стабільно високу врожайність.

 

ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯв лінійці гібридів ЄВРОСЕМ

Classic

Гібриди насіння соняшнику під класичну технологію вирощування, з використанням ґрунтових гербіцидів.

Sumo

Гібриди стійкі до гербіцидів групи сульфонілсечовин, гербіциду з діючою речовиною трибенурон-метил.

Clearfield

Гібриди стійкі до гербіцидів імідазолінової групи з діючою речовиною імазамокс, а також імазапір.

OR 7+

Гібриди насіння соняшнику стійкі до семи і вище (G+) рас вовчка соняшникового.

01-080721-1

МАСА ТИСЯЧІ
ВІД 60 ГРАМ!

01-080721-2

ОБРОБКА ІННОВАЦІЙНИМ РЕГУЛЯТОРОМ РОСТУ, ЩО ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ ТА ЗАХИЩАЄ ВІД СТРЕСІВ

01-080721-3

ПРОТРУЮВАННЯ ФЛУДИОКСОНІЛ + МЕТАЛАКСИЛ-М + ТИРАМ

01-080721-4

ОБРОБКА ЗБАЛАНСОВАНИМ КОМПЛЕКСОМ МАКРО І МІКРОЕЛЕМЕНТІВ EVROSTIM, ЯКА ПІДВИЩИТЬ ВРОЖАЙНІСТЬ

Актуальні теми, про які розповімо тільки ми

 • Вирощування соняшника в посушливих регіонах

  Останні десятиліття людство зіткнулося із головною проблемою планети глобальними змінами клімату. Ця проблема насамперед супроводжується підвищеним температурним режимом, що порушує процеси кругообігу води, і її «новим» перерозподілом. Як наслідок, в одних регіонах випаровуються величезні об’єми вологи та посилюється посуха, а в інших регіонах ця волога конденсується, і там частішають зливи, повені та шторми. Зона континентального клімату

  03.07.2021
 • 4,3 т/га врожайність соняшника Пегас: успішний кейс прибуткового насіння

  Успішне виробництво за умов складного 2020 року в Сумській області, Сумського району було зафіксовано в одному із фермерських господарств СФГ «Берізка» Марченко В.П., де висівали гібрид соняшника Пегас Преміум доробки від компанії «Євросем», врожайність якого склала 4,38 т/га. Нижче у матеріалі буде наведена технологія вирощування, а також описані умови за яких вдалося отримати такий результат. Про

  11.06.2021
 • Витівки вовчка

  Рослина-паразит має багато мутацій і агресивно поширюється світом. Для контролю над ним варто застосувати комплекс заходів. Одним з небезпечніших ворогів соняшнику у світі визнано вовчок соняшниковий. Щороку ця рослина-паразит все більше поширюється в Україні, просуваючись з півдня та сходу в інші регіони, вражаючи раніше стійкі до неї гібриди та призводить до значних втрат урожаю. Ситуація

  04.06.2021
 • Вивчення вовчку соняшникового – наш незмінний пріорітет

  Компанія ЄВРОСЕМ – насінницька компанія єдина в Україні з відокремленим відділом по вивченню вовчка соняшникового Orobanche cumana. Щороку проводимо дослідження гібридів соняшнику щодо стійкості до рас вовчку, ідентифікуємо нові раси на території країни та вивчаємо вплив хімічних речовин як інгібіторів паразиту. Цьогоріч закладені демо-ділянки в Запорізькій та Дніпропетровській області. В дослідженні бере участь 60 гібридів

  01.06.2021

Компанія Євросем – виробник посівного матеріалу

Компанія Євросем – український виробник посівного матеріалу повного циклу, що гарантує якість і стабільність результату там, де важко гарантувати результат. Землеробство – нестабільний, залежний від тисячі факторів бізнес, кожен крок потрібно вивчити і прорахувати. Прибуткове вирощування культурних рослин починається з високоврожайного насіння.

З року в рік ТОВ Євросем проводить дослідження на українській землі, відбираючи кращі сорти і гібриди рослин для фермерів. Селекція спрямована на отримання високопродуктивного, стійкого до хвороб, шкідників і стресів насіння. У каталозі компанії Євросем насіння соняшника, кукурудзи, нішевих культур (соя, сочевиця, нут), які не просто мають сильну генетику, а адаптовані до умов вирощування саме в наших кліматично-погодних умовах.

 

Євросем виробляє посівний матеріал високої якості

Завдяки кваліфікованим фахівцям, які використовують новітні технології, постійно вдосконалюють якість продукції, компанія займає одне з провідних місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насіннєвому ринку. Посівний матеріал Євросем успішно конкурує з мультинаціональними виробниками насіння, але при цьому на порядок дешевше відомих брендів. Це пояснюється тим, що насіння вирощується і проходить доопрацювання на власному заводі Євросем на території України, дозволяючи знизити собівартість продукції. Євросем пропонує своїм клієнтам з любов’ю вирощене насіння, яке пройшло суворий відбір і дбайливу доробку для отримання Вами високого результату на полі.

 

Насіння соняшника Євросем

Насіння соняшника – візитна картка компанії і предмет гордості. Батьківські лінії закуповуються в Сербії в Інституті рільництва і овочівництва. Ексклюзивні гібриди соняшника від НС Семе (Нові Сад, Сербія) відомі своєю якістю по всьому світу. Посівний матеріал з батьківських ліній вирощують уже на території України, таким чином адаптуючи гібриди соняшника до клімату наших регіонів. Далі власна насіннєва лабораторія перевіряє якість, генетичну чистоту і посівну придатність посівного матеріалу соняшника або кукурудзи, щоб вибрати кращі сорти і гібриди та підібрати оптимальну технологію вирощування.

Серед насіння сербської селекції Євросем є гібриди традиційної технології вирощування, гібриди під технологію Clearfield (Кліарфілд, “Чисте поле”), посівне насіння соняшника під технологію Сумо (Експрес, Гранстар). Підібрати гібрид соняшника під різні технології вирощування допоможе наш власний агрономічний сервіс, який супроводжує кожного клієнта з моменту покупки посівного насіння до отримання фермером високого врожаю.

На сучасному заводі після вирощування відбувається доопрацювання посівного матеріалу. Це означає відбір насіння соняшника по фракціям для зручності посіву, протруювання посівного матеріалу високоякісними протруйниками, добривами та фітостимуляторами.

 

Насіння кукурудзи і нішевих культур Євросем

Крім посівного соняшника Євросем пропонує фермерам насіння кукурудзи, сої, сочевиці і нуту. Насіння кукурудзи Євросем зроблене на українській землі з батьківських ліній оригінатора Maisadour Semences (Маїсадур Семанс) та Інституту сільського господарства степової зони НААН України. Це сертифікований посівний матеріал, що має потенціал врожайності 150 ц/га.

Насіння нуту, сочевиці і сої – це зареєстровані сорти в Міністерстві Аграрної Політики і Продовольства України, вони мають унікальні характеристики (жаро-, холодостійкість, толерантність до хвороб і стресів), стабільність і повністю підходять для вирощування на Україні.

 

Агрономічний сервіс та наукові дослідження

Пізнаючи таємниці успішного вирощування культур, ми не просто прагнемо до надприбутків. Євросем постійно вдосконалюється, щоб пропонувати унікальні сорти і гібриди рослин, безпечні, екологічні і прибуткові.

Культури вирощуються на понад 70 ділянках гібридизації. Над цим працює команда вчених і агрономів з досвідом більш 15 років. На власних демо полях відпрацьовуються тонкощі технології вирощування та захисту соняшника, кукурудзи, гречки, нуту, сорго, сої, ріпаку.

Спеціальний відділ компанії Євросем проводить комплексні глибокі дослідження паразитичної рослини вовчок соняшниковий (Orobanche cumana), що в останні роки став чи не головною проблемою у вирощуванні гібридів соняшника. Це безхлорофільна рослина вразила вже понад 30% площ під соняшником по всьому світу, і щороку стає причиною недобору врожаю цієї олійної культури. Боротися з ним можна, вирощуючи стійкі до вовчка гібриди або застосовуючи гербіциди на основі імідазолінів (Євро-Лайтнінг і його аналоги). В останньому випадку необхідно обробляти так звані ІМІ-гібриди соняшника (під Євро-Лайтнінг). Саме гібриди, стійкі до останніх рас вовчка та насіння соняшника під Євро-Лайтнінг пропонує своїм клієнтам компанія Євросем.

Ми готові ділитися отриманими дослідженнями, що стосуються вовчка, і робимо це на конференціях, семінарах і тематичних форумах. Ми віримо, що надаючи всю інформацію про паразитичну рослину, вдасться її успішно стримувати і контролювати.

 

Прибуткове насіння Євросем

Наші гібриди соняшника, кукурудзи та нішевих культур не потребують реклами. Без сумніву важливо для отримання задовільних результатів на полі, правильно вибрати гібрид або сорт. Тут важливо орієнтуватися на характеристики культури, грунтово-кліматичні умови. За роки успішної роботи нашим агрономічних відділом була накопичена величезна статистика по вирощуванню культур і ми надаємо всю інформацію, щоб Ви вибирали краще для свого поля.

Євросем – виробник прибуткового насіння.
Урожай починається з якісного посівного матеріалу.
Вибирайте насіння, вирощене з любов’ю.