ГІБРИДИ СОНЯШНИКУКОМЕРЦІЙНІ ПИТАННЯ ТА ВІДДІЛ ЯКОСТІ: +38 (098) 440 09 90

Гордістю компанії Євросем є високоврожайні гібриди соняшника, які перевірені роками і здобули найвищі оцінки від наших партнерів. В нашому асортименті представлене якісне насіння гібридів від світових брендів.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

  Насіння гібридів соняшника ЄВРОСЕМ

  Ми по праву пишаємося своїм насінням соняшника ЄВРОСЕМ. Це гібриди сербської селекції з відмінними характеристиками й високою врожайністю. Сербську селекцію соняшнику від Інституту Рільництва та Овочівництва НС Семе знають і люблять у всьому світі. Сербська генетика знаходить своїх поціновувачів в Україні, завдяки тому, що гібриди стійкі до посухи. 

  Обирайте і купуйте гібриди соняшника ЄВРОСЕМ, і отримуйте прибуток. Насіння соняшника ЄВРОСЕМ – це відмінний посівний матеріал з високою продуктивністю. Потенційна врожайність гібридів складає від 45 до 60 центнерів на гектар. Саме такі показники вдається отримати в оптимальних умовах на дослідних полях. Реальні показники врожайності приємно радують тих, хто обирає прибуткове насіння ЄВРОСЕМ. 

   

  Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ класичної технології вирощування 

  Насіння соняшника ЄВРОСЕМ традиційної технології вирощування є одним з найпопулярніших. Це пояснюється тим, що такі гібриди мають найвищий потенціал врожайності – близько 6 т/га. В каталозі ЄВРОСЕМ до класичної технології відносяться такі гібриди: 

  • Оскар Ол 
  • Аркона
  • Аякс
  • Тор 7+
  • НС Авалон. 

  Насіння гібриду Оскар Ол – це потужний високоолеїновий гібрид з високою стійкістю до посухи. Під час вегетації легко адаптується до грунтів та несприятливих умов середовища, що дозволяє вирощувати його на різних агрофонах. 

  Класичні гібриди Тор 7+ та НС Авалон – мають стійкість до проростання 7+ рас вовчка. Тому такі гібриди рекомендовані в регіони поширення цієї паразитичної рослини. Вовчок соняшниковий – проблема східних та південних регіонів України – традиційних зон сіяння соняшника. Внаслідок його впливу можна зазнати суттєвих втрат врожаю, тому вирощування стійких і врожайних гібридів соняшника – це реальний вихід для аграріїв цього регіону. До особливостей сербських гібридів соняшника Тор 7+ та НС Авалон відноситься короткий період вегетації й відмінна посухостійкість. Це дозволяє культурам відцвісти до настання сильної спеки та посухи в регіоні. 

  Класичні гібриди Аркона та Аякс мають потенціал врожайності 60 ц/га. Це надврожайні гібриди з високою стійкістю до грунтової та повітряної посухи. 

   

  Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Гранстар 

  Насіння соняшника під технологію вирощування Гранстар в каталозі ЄВРОСЕМ – НС Сумо Ново та НС Сумо 007. Ці культури стійкі до 6 рас вовчка, до посухи та типових хвороб культури. Генетична стійкість до препаратів на основі сульфоніл-сечовин – це гербіциди Гранстар та його аналоги – дозволяє обробку посівів цих соняшників страховими гербіцидами для контролю дводольної групи бур’янів. Їх рекомендують для регіонів центру та півночі України, бо саме в цих областях вони показують себе найкраще. 

   

  Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Євро-Лайтнінг 

  Соняшник під технологію вирощування Євро-Лайтнінг традиційними методами селекції набуває стійкості до препаратів групи імідазолінони. На основі діючих речовин цієї групи створений гербіцид Євро-Лайтнінг та його аналоги. Стійкі до Євро-Лайтнінгу ІМІ-гібриди в лінійці ЄВРОСЕМ – це Грифон та Пегас. Вони підходять для південних та східних областей з недостатньою кількістю опадів та зон поширення вовчку. Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Євро-Лайтнінг рекомендуються для сильно забур’янених полів. Високий потенціал даних гібридів дозволяє вирощувати їх для отримання запланованого врожаю, не дивлячись на погодні умови та якість грунтів. 

   

  Насіння соняшника ЄВРОСЕМ – сильна сербська селекція і професійна доробка 

  Батьківські лінії соняшника ЄВРОСЕМ закуповуються в Сербії. НС Семе – визнаний у світі селекційний центр з потужною школою генетики та селекції, що вже 70 років займається створенням гібридів соняшнику та інших культур для прибуткового вирощування. 

  Сербські гібриди володіють високою стійкістю до посухи, пластичні до умов вирощування, привабливі для бджіл і завжди відповідають заявленим характеристикам. Виберіть правильне насіння відповідно до свого регіону чи поля – і заробляйте разом з гібридами ЄВРОСЕМ. 

  Соняшник

  ПОТРІБНА ДОПОМОГА ФАХІВЦЯ?

  Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.