Каталог посівного насіння

Отримати консультацію

Компанія ЄВРОСЕМ – український виробник прибуткового насіння соняшника, кукурудзи, гороху та нішевих культур. В каталозі ЄВРОСЕМ Ви можете ознайомитися з актуальною наявністю насіння і замовити консультацію щодо вибору гібрида або сорту, що підійде саме для Вашого регіону і поля.

На сайті ЄВРОСЕМ Ви знайдете високоврожайні гібриди соняшника, кукурудзи, сої, сорти гороху, нуту і мікродобрива. Мікродобрива – це комплексні препарати, якими можна обробляти насіння перед посівом або вносити вже під час вегетації для компенсації дефіциту мінерального живлення.

Насіння гібридів соняшника ЄВРОСЕМ

Насіння соняшника ЄВРОСЕМ – це високоякісний посівний матеріал від оригінатора НС Семе. Батьківські лінії соняшника ЄВРОСЕМ закуповуються в Сербії в Інституті Рільництва та Овочівництва в м. Нові Сад. Інститут НС Семе – визнаний у світі селекційний центр. Тут уже протягом 70 років ведеться робота над селекцією культури соняшнику, щоб отримати гібриди з заданими характеристиками. І це вдається, тому в каталозі ЄВРОСЕМ ми пропонуємо Вам найкраще насіння від “сербів”.

Які конкурентні переваги сербських гібридів в онлайн-каталозі ЄВРОСЕМ?

  1. Висока врожайність.
  2. Хороша посухостійкість.
  3. Широкий вибір гібридів під всі технології вирощування (ІМІ-гібриди, гібриди під технологію Сумо і високопродуктивні класичні гібриди соняшника).
  4. Стійкість до проростання 7+ рас вовчка (гібриди Тор 7+ і НС Авалон).
  5. Толерантність до типових хвороб культури (фомоз, альтернаріоз, септоріоз, різного роду гнилі, пероноспороз).

Сильна генетика гібридів ЄВРОСЕМ – це гарантовано високий потенціал. Але не менше значення має доробка насіння після вирощування. Компанія ЄВРОСЕМ вирощує посівний матеріал в Україні на полях гібридизації, адаптуючи гібриди до місцевих умов і грунтів. Насіння соняшнику пропонується у двох технологічних рішеннях – Преміум і Оптимум.

Насіння соняшника Преміум з масою тисячі від 60 грамів оброблене трьома фунгіцидами, мікродобривом і стимулятором росту на основі фітогормону. Це дає культурі хороший старт на початку вегетації та захист від хвороб у грунті.

Насіння соняшника Оптимум має масу тисячі до 59 грамів. Обробка включає 2 фунгіциди та мікродобриво Євростім Преміум для отримання рівних і дружніх сходів.

Насіння гібридів кукурудзи ЄВРОСЕМ

В каталозі ЄВРОСЕМ два гібриди кукурудзи – Меган і Орілскай. Насіння кукурудзи Орілскай – спільний продукт оригінатора Інститут сільського господарства степової зони НААН і «OLEON Genetics». Гібрид відповідає всім сучасним вимогам і дозволяє прибутково вирощувати гібрид у всіх регіонах країни.

Насіння Меган – це французька селекція від оригінатора Маїсадур Семанс. Високий потенціал зерна і силосу робить це насіння вигідним варіантом для українських фермерів.

Все насіння кукурудзи ЄВРОСЕМ протравлене фунгіцидами та розфасоване в мішки по 80 000 насінин. Гібриди ЄВРОСЕМ – пластичні до умов вирощування і мають попит на ринку. Вирощуючи кукурудзу ЄВРОСЕМ, Ви отримаєте відчутний економічний ефект, бо вартість кукурудзи на здачу зростає.

Насіння сорту гороху ЄВРОСЕМ

Горох – важлива поживна культура. Його вирощуванням займається велика кількість фермерів, яким важливо отримати високий урожай в ранній термін. Для таких випадків в каталозі ЄВРОСЕМ представлений озимий горох НС Мороз, що висівається на зиму, але урожай можна збирати набагато раніше, ніж дозріє ярий горох.

Горох ЄВРОСЕМ характеризується високою продуктивністю, холодостійкістю і не вилягає під час вирощування. Це сорт від сербського оригінатора НС Семе.

Насіння сортів сої ЄВРОСЕМ

Соя – одна з найважливіших культур світового землеробства. Це потужне джерело білка для людей і тваринництва. Насіння сої ЄВРОСЕМ – це не генномодифіковані сорти, які вирощуються традиційним способом.

Насіння нуту ЄВРОСЕМ

Культура нуту належить до нішевих культур. Це означає, що її вирощуванням займається менше число фермерів, ніж, наприклад, соняшнику, але популярність нуту набирає обертів.

Нут або турецький горох – досить посухостійка культура з високою харчовою цінністю. Її вигідно включати в сівозміну, тому що нут – хороший попередник для озимих зернових культур. Врожайність пшениці після вирощування нуту часто навіть вище, ніж після чорного пару.

Насіння нуту ЄВРОСЕМ оброблене імазалілом, металаксилом, тебуконазолом і мікродобривом Евростім Преміум. Оригінатор сорту – ЄВРОСЕМ.

Купуйте прибуткове насіння в каталозі ЄВРОСЕМ. Наше насіння має сильну генетику, унікальну преміальну доробку і високий потенціал врожайності.

Отримати консультацію