Євросем PREMIUM

Компанія Євросем розробила технологічне рішення PREMIUM для обробки насіння соняшника, яке по своїм характеристикам не має аналогів в Україні, і в своїй основі має комплексний підхід до захисту та живлення сходів.

Лінійка Євросем PREMIUM включає в себе декілька елементів:

1. Крупне насіння з масою тисячі від 60 грам.
2. Фунгіцидна обробка трьома фунгіцидними компонентами – Флудиоксоніл, Металаксил–М та Тирам, що дозволяє захистити насіння та сходи від майже всього спектру захворювань на початкових етапах вегетації.
3. Обробка поживним комплексом макро- та мікроелементів Євростім Преміум, це в свою чергу сприяє покращеному живленню паростку на ранніх стадіях росту та розвитку, збільшує енергію проростання.
4. Обробка стимулятором росту (Stimulate) – ідеальне співвідношення фітогормонів, що активує ріст та розвиток рослини, стимулює поділ клітин, захищає від стресових впливів сходи та молоді паростки.

Допосівна обробка насіння дозволяє не тільки захистити від хвороб та шкідників, але й знизити стрес на етапі проростання та сходів. Тільки на перших етапах проростання, через несприятливі умови рослина може втратити більше 50 % від свого генетичного потенціалу урожайності.

НАЙКРАЩЕ ЩО ВИ
БАЧИЛИ З ІМІ
ГІБРИДІВ

ВРОЖАЙНІСТЬ
ЧЕМПІОНА

НАЙБІЛЬША
ВРОЖАЙНІСТЬ ЗА
ТЕХНОЛОГІЄЮ
SUMO,OR6

БЕЗПОЩАДНИЙ ДО
ВОВЧКА

РАННІЙ
ВРОЖАЙНИЙ-OR7+

Технологічне рішення ОПТИМУМ

В ассортименті посівного матеріалу соняшнику Євросем також є альтернативна лінійка PREMIUM сегменту, яка знаходиться в нижчому ціновому сегменті.
Технологічне рішення ОПТИМУМ дозволяє отримати виской результат за рахунок високоякісного насіння, фунгіцидного захисту, а також живлення рослини на ранніх стадіях розвитку.

Насіння оброблене фунгіцидними компонентами Флудиоксоніл + Металаксил-М, що дозволяє захистити рослину на ранніх стадіях проростання від найбільш поширених і шкідливих захворювань.
Додаткова обробка поживним комплексом макро- та мікроелементів Євростім Преміум 2 л/т сприяє схожості насіння та активізує проростання, зміцнює стебло і кореневу систему.

В технологічному рішенні ОПТИМУМ доступний весь асортимент насіння соняшнику Євросем.