ГІБРИДИ СОНЯШНИКУ

КОМЕРЦІЙНІ ПИТАННЯ ТА ВІДДІЛ ЯКОСТІ: +38 (098) 440 09 90

Гордістю компанії Євросем є високоврожайні гібриди соняшника, які перевірені роками і здобули найвищі оцінки від наших партнерів. В нашому асортименті представлене якісне насіння гібридів від світових брендів.

Отримати консультацію

ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ

в лінійці гібридів ЄВРОСЕМ

Гібриди насіння соняшнику під класичну технологію вирощування, з використанням ґрунтових гербіцидів.

Гібриди стійкі до гербіцидів групи сульфонілсечовин, гербіциду з діючою речовиною трибенурон-метил.

Гібриди стійкі до гербіцидів імідазолінової групи з діючою речовиною імазамокс, а також імазапір.

Гібриди насіння соняшнику стійкі до семи і вище (G+) рас вовчка соняшникового.

Класична технологія

Аякс

Детальніше

Авалон 7+

Детальніше

Технологія Сlearfield

Грут

Детальніше

Грифон

Детальніше

Пегас

Детальніше

Технологія Sumo

Сумо 007

Детальніше

Аркона Сумо

Детальніше

Тор 7+ Сумо

Детальніше

Старк 7+ Сумо

Детальніше

Знято з виробництва

Оскар Ол

Детальніше

Аркона

Детальніше

ТОР 7+

Детальніше

Ортус 7+ Сумо

Детальніше

Сумо Ново

Детальніше

Кронос Сумо

Детальніше

Насіння гібридів соняшника ЄВРОСЕМ

Ми по праву пишаємося своїм насінням соняшника ЄВРОСЕМ. Це гібриди сербської селекції з відмінними характеристиками й високою врожайністю. Сербську селекцію соняшнику від Інституту Рільництва та Овочівництва НС Семе знають і люблять у всьому світі. Сербська генетика знаходить своїх поціновувачів в Україні, завдяки тому, що гібриди стійкі до посухи.

Обирайте і купуйте гібриди соняшника ЄВРОСЕМ, і отримуйте прибуток. Насіння соняшника ЄВРОСЕМ – це відмінний посівний матеріал з високою продуктивністю. Потенційна врожайність гібридів складає від 45 до 60 центнерів на гектар. Саме такі показники вдається отримати в оптимальних умовах на дослідних полях. Реальні показники врожайності приємно радують тих, хто обирає прибуткове насіння ЄВРОСЕМ.

Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ класичної технології вирощування 

Насіння соняшника ЄВРОСЕМ традиційної технології вирощування є одним з найпопулярніших. Це пояснюється тим, що такі гібриди мають найвищий потенціал врожайності – близько 6 т/га. В каталозі ЄВРОСЕМ до класичної технології відносяться такі гібриди:

  • Аякс
  • Авалон 7+

Класичний гібрид  Авалон 7+ – має стійкість до проростання 7+ рас вовчка. Тому такий гібрид рекомендований в регіони поширення цієї паразитичної рослини. Вовчок соняшниковий – проблема східних та південних регіонів України – традиційних зон сіяння соняшника. Внаслідок його впливу можна зазнати суттєвих втрат врожаю, тому вирощування стійких і врожайних гібридів соняшника – це реальний вихід для аграріїв цього регіону. До особливостей сербського гібриду соняшника Авалон 7+ відноситься короткий період вегетації й відмінна посухостійкість. Це дозволяє культурам відцвісти до настання сильної спеки та посухи в регіоні.

Класичні гібрид Аякс має потенціал врожайності 60 ц/га. Це надврожайний гібрид з високою стійкістю до грунтової та повітряної посухи.

Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Гранстар 

Насіння соняшника під технологію вирощування Гранстар в каталозі ЄВРОСЕМ – Сумо 007, Тор 7+ Сумо, Старк 7+ Сумо. Гібрид Сумо 007 стійкий до 6 рас вовчка, Тор 7+ Сумо та Старк 7+ Сумо стійкі до 7+ рас вовчка. Дані гібриди стійкі до посухи та типових хвороб культури. Генетична стійкість до препаратів на основі сульфоніл-сечовин – це гербіциди Гранстар та його аналоги – дозволяє обробку посівів цих соняшників страховими гербіцидами для контролю дводольної групи бур’янів. Їх рекомендують для регіонів центру та півночі України, бо саме в цих областях вони показують себе найкраще.

Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Євро-Лайтнінг 

Соняшник під технологію вирощування Євро-Лайтнінг традиційними методами селекції набуває стійкості до препаратів групи імідазолінони. На основі діючих речовин цієї групи створений гербіцид Євро-Лайтнінг та його аналоги. Стійкі до Євро-Лайтнінгу ІМІ-гібриди в лінійці ЄВРОСЕМ – це Грифон, Пегас та Грут. Вони підходять для південних та східних областей з недостатньою кількістю опадів та зон поширення вовчку. Гібриди соняшника ЄВРОСЕМ під Євро-Лайтнінг рекомендуються для сильно забур’янених полів. Високий потенціал даних гібридів дозволяє вирощувати їх для отримання запланованого врожаю, не дивлячись на погодні умови та якість грунтів.

Насіння соняшника ЄВРОСЕМ – сильна сербська селекція і професійна доробка 

Батьківські лінії соняшника ЄВРОСЕМ закуповуються в Сербії. НС Семе – визнаний у світі селекційний центр з потужною школою генетики та селекції, що вже 70 років займається створенням гібридів соняшнику та інших культур для прибуткового вирощування.

Сербські гібриди володіють високою стійкістю до посухи, пластичні до умов вирощування, привабливі для бджіл і завжди відповідають заявленим характеристикам. Виберіть правильне насіння відповідно до свого регіону чи поля – і заробляйте разом з гібридами ЄВРОСЕМ.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

    Ф.І.О.
    Номер телефону
    Регіон
    Замовити консультацію