Контроль якості

Контроль якості посівного матеріалу Євросем
Команія Євросем контролює виготовлення продукції на всіх етапах виробництва, що дозволяє отримати дійсно високоякісний продукт, яким можна пишатися.

Все вирощене насіння, перш ніж потрапити на відвантаження нашим клієнтам проходять кілька етапів перевірки:

Сортова чистота
Контроль сортової чистоти на ділянках гібридизації з боку представників оригінатора (Інституту польовництва та овочівництва NS SEME).
Контроль сортової чистоти в лабораторії методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)
Завдяки такій методиці контролю, все насіння, що продається компанією Євросем має генетичну чистоту на рівні 99,5%, а для сільгоспвиробника це означає одночасність дозрівання посіву, повну відповідність гібридів заявленої генетичної стійкості до абіотичних факторів.

Контроль посівних характеристик
  • По закінченню 30 днів після збирання посівного матеріалу, з кожної партії насіння відбираються проби, аналіз проводитися згідно ДСТУ 4138-2002. Насіння перевіряється на енергію проростання, схожість, наявність шкідників, вологість, зараженість грибковими захворюваннями, фракційний склад (для насіння гібридів соняшнику і кукурудзи). На підставі даного аналізу приймається рішення про придатність (кондиційності) даної партії насіння, і подальшої її калібрування (фракційний склад), протруєння (вибір протруйника) і фасування.
  • Після калібрування, протруєння, маркування та фасування, з кожної маркованої партії, відбирається 3 контрольних зразка. I зразок відбирає агроном органу сертифікації посівного матеріалу, маса проби згідно вимог ДСТУ до сертифікованої культури. II зразок відбирає агроном компанії Євросем. Один передається на аналіз в Незалежну лабораторію екології насінництва, другий відправляється в офіс компанії для зберігання. Аналіз проводитися згідно ДСТУ 4138-2002. Проводиться повний аналіз посівного матеріалу на предмет його відповідності ДСТУ 2240-93.

В поле це означає – рівномірні і дружні сходи, захист від збудників хвороб на ранніх етапах розвитку рослин, а значить можливість максимально реалізувати в результат потенціал генетичної експресії гібрида.

Контроль гербіцидної стійкості (для гібридів соняшнику стійких до препаратів групи сульфоніл-сечовин і імідазолінонів).
  • Кожна партія «хімічних» гібридів соняшнику проходить лабораторний (експрес) аналіз стійкості.
  • Для партій насіння, стійкість яких за результатами лабораторного аналізу, визначена нижче 97% проводиться додаткова перевірка в теплиці.

В результаті Ви можете бути на 100% впевнені в стійкості наших гібридів соняшнику Євросем до суцільних гербіцидів обраної Вами технології, сміливо вносити їх в необхідну фазу вегетації посівів, не боячись завдати шкоди.

Посівний матеріал від компанії Євросем це завжди перевірена висока якість.