Євросем – науково-виробнича компанія, яка виготовляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи та нішевих культур. Власні науково-польові дослідження дозволяють випробовувати і вибирати кращі гібриди, а також протестувати найбільш ефективні технології вирощування різних культур.

Євросем проводить  глибинні польові та лабораторні дослідження по вивченню і боротьбі з вовчком соняшниковим (Orobanche Cumana). Високоякісне насіння має сильну генетику, преміальну доробку і стабільно високий врожай.

ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ

в лінійці гібридів ЄВРОСЕМ

Гібриди насіння соняшнику під класичну технологію вирощування, з використанням ґрунтових гербіцидів.

Гібриди стійкі до гербіцидів групи сульфонілсечовин, гербіциду з діючою речовиною трибенурон-метил.

Гібриди стійкі до гербіцидів імідазолінової групи з діючою речовиною імазамокс, а також імазапір.

Гібриди насіння соняшнику стійкі до семи і вище (G+) рас вовчка соняшникового.

Завантажте цифровий формат каталогу, щоб завжди був під рукою

КАТАЛОГ

Завантажте цифровий формат каталогу, щоб завжди був під рукою

КАТАЛОГ

Обробка інноваційним
регулятором росту,
який збільшує
врожайність та захищає
від стресів

Протруювання
флудіоксоніл +
металаксил-М+
тирам

Обробка комплексом макро,
мікро мезоелементами з
амінокислотами
EVROSTIM, які збільшують
врожайність

Актуальні теми, про які розповімо тільки ми

YouTube

Компанія Євросем – виробник посівного матеріалу

Компанія Євросем – український виробник посівного матеріалу повного циклу, що гарантує якість і стабільність результату там, де важко гарантувати результат. Землеробство – нестабільний, залежний від тисячі факторів бізнес, кожен крок потрібно вивчити і прорахувати. Прибуткове вирощування культурних рослин починається з високоврожайного насіння.

З року в рік ТОВ Євросем проводить дослідження на українській землі, відбираючи кращі сорти і гібриди рослин для фермерів. Селекція спрямована на отримання високопродуктивного, стійкого до хвороб, шкідників і стресів насіння. У каталозі компанії Євросем насіння соняшника, кукурудзи, нішевих культур (соя, сочевиця, нут), які не просто мають сильну генетику, а адаптовані до умов вирощування саме в наших кліматично-погодних умовах.

Євросем виробляє посівний матеріал високої якості

Завдяки кваліфікованим фахівцям, які використовують новітні технології, постійно вдосконалюють якість продукції, компанія займає одне з провідних місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насіннєвому ринку. Посівний матеріал Євросем успішно конкурує з мультинаціональними виробниками насіння, але при цьому на порядок дешевше відомих брендів. Це пояснюється тим, що насіння вирощується і проходить доопрацювання на власному заводі Євросем на території України, дозволяючи знизити собівартість продукції. Євросем пропонує своїм клієнтам з любов’ю вирощене насіння, яке пройшло суворий відбір і дбайливу доробку для отримання Вами високого результату на полі.

Насіння соняшника Євросем

Насіння соняшника – візитна картка компанії і предмет гордості. Батьківські лінії закуповуються в Сербії в Інституті рільництва і овочівництва. Ексклюзивні гібриди соняшника від НС Семе (Нові Сад, Сербія) відомі своєю якістю по всьому світу. Посівний матеріал з батьківських ліній вирощують уже на території України, таким чином адаптуючи гібриди соняшника до клімату наших регіонів. Далі власна насіннєва лабораторія перевіряє якість, генетичну чистоту і посівну придатність посівного матеріалу соняшника або кукурудзи, щоб вибрати кращі сорти і гібриди та підібрати оптимальну технологію вирощування.

Серед насіння сербської селекції Євросем є гібриди традиційної технології вирощування, гібриди під технологію Clearfield (Кліарфілд, “Чисте поле”), посівне насіння соняшника під технологію Сумо (Експрес, Гранстар). Підібрати гібрид соняшника під різні технології вирощування допоможе наш власний агрономічний сервіс, який супроводжує кожного клієнта з моменту покупки посівного насіння до отримання фермером високого врожаю.

На сучасному заводі після вирощування відбувається доопрацювання посівного матеріалу. Це означає відбір насіння соняшника по фракціям для зручності посіву, протруювання посівного матеріалу високоякісними протруйниками, добривами та фітостимуляторами.

Насіння кукурудзи і нішевих культур Євросем

Крім посівного соняшника Євросем пропонує фермерам насіння кукурудзи, сої, сочевиці і нуту. Насіння кукурудзи Євросем зроблене на українській землі з батьківських ліній оригінатора Maisadour Semences (Маїсадур Семанс) та Інституту сільського господарства степової зони НААН України. Це сертифікований посівний матеріал, що має потенціал врожайності 150 ц/га.

Насіння нуту, сочевиці і сої – це зареєстровані сорти в Міністерстві Аграрної Політики і Продовольства України, вони мають унікальні характеристики (жаро-, холодостійкість, толерантність до хвороб і стресів), стабільність і повністю підходять для вирощування на Україні.

Агрономічний сервіс та наукові дослідження

Пізнаючи таємниці успішного вирощування культур, ми не просто прагнемо до надприбутків. Євросем постійно вдосконалюється, щоб пропонувати унікальні сорти і гібриди рослин, безпечні, екологічні і прибуткові.

Культури вирощуються на понад 70 ділянках гібридизації. Над цим працює команда вчених і агрономів з досвідом більш 15 років. На власних демо полях відпрацьовуються тонкощі технології вирощування та захисту соняшника, кукурудзи, гречки, нуту, сорго, сої, ріпаку.

Спеціальний відділ компанії Євросем проводить комплексні глибокі дослідження паразитичної рослини вовчок соняшниковий (Orobanche cumana), що в останні роки став чи не головною проблемою у вирощуванні гібридів соняшника. Це безхлорофільна рослина вразила вже понад 30% площ під соняшником по всьому світу, і щороку стає причиною недобору врожаю цієї олійної культури. Боротися з ним можна, вирощуючи стійкі до вовчка гібриди або застосовуючи гербіциди на основі імідазолінів (Євро-Лайтнінг і його аналоги). В останньому випадку необхідно обробляти так звані ІМІ-гібриди соняшника (під Євро-Лайтнінг). Саме гібриди, стійкі до останніх рас вовчка та насіння соняшника під Євро-Лайтнінг пропонує своїм клієнтам компанія Євросем.

Ми готові ділитися отриманими дослідженнями, що стосуються вовчка, і робимо це на конференціях, семінарах і тематичних форумах. Ми віримо, що надаючи всю інформацію про паразитичну рослину, вдасться її успішно стримувати і контролювати.

Прибуткове насіння Євросем

Наші гібриди соняшника, кукурудзи та нішевих культур не потребують реклами. Без сумніву важливо для отримання задовільних результатів на полі, правильно вибрати гібрид або сорт. Тут важливо орієнтуватися на характеристики культури, грунтово-кліматичні умови. За роки успішної роботи нашим агрономічних відділом була накопичена величезна статистика по вирощуванню культур і ми надаємо всю інформацію, щоб Ви вибирали краще для свого поля.

Євросем – виробник прибуткового насіння.
Урожай починається з якісного посівного матеріалу.
Вибирайте насіння, вирощене з любов’ю.